Preloader

Внутрішні корпоративні комунікації

Внутрішні корпоративні комунікації

Значна частина інформації, яку ринок, партнери, громадськість і споживачі отримують про вашу компанію, походить від колишніх і діючих співробітників компанії.

Справжні лідери роблять все можливе, щоб тримати руку на пульсі колективу. Ефективні внутрішні комунікації допомагають забезпечити співробітників чітким розумінням як стратегії компанії, так і щоденних рішень, впровадити якісний обмін інформацією в колективі і налагодити працюючий зворотний зв'язок. Таким чином підвищується мотивація, продуктивність і лояльність співробітників.

Експерти ShiStrategies незамінні на етапі переходу компанії від "сімейної" до "функціональної" моделі управління, саме під час цього періоду багато компаній або втрачають найцінніших співробітників, або ставлять хрест на перспективах власного розвитку. Якщо компанія готується до активної експансії на ринку, планує ребрендинг, залучення професіоналів або почала їх втрачати, необхідно оперативно налагоджувати внутрішні комунікації.

Співробітники у кінцевому підсумку визначають все – і успіх бізнес-проектів, і стан репутації компанії, і результати конкурентної боротьби. Не розмовляти з ними – злочин проти власного бізнесу. Ми навчимо вас говорити з персоналом однією мовою.

Основні роботи:

  • Побудова і управління брендом-роботодавця
  • Розробка і реалізація стратегії внутрішніх комунікацій
  • Створення ефективних каналів внутрішніх комунікацій
  • Розробка і організація публічних заходів
Записатися