Preloader
Андрій Рева Міністр соціальної політики України
Міністерство соціальної політики України вдячне Інні Шинкаренко, керуючому партнеру “Агентства стратегічних рішень “ShiStrategies” за спільну роботу і впевнено рекомендує її як досвідченого консультанта, здатного реалізовувати складні проекти в галузі соціального захисту населення. Завдання новаторського проекту «Рука допомоги» були повністю виконані багато в чому завдяки високим організаторським здібностям, досвіду Інни Шинкаренко з організації та управління проектами, компетенції та здатності працювати на результат. Команда Агентства забезпечила, зокрема, проведення широкої інформаційно-роз'яснювальної кампанії серед населення, навчання спеціалістів та посадовців, службові обов'язки яких безпосередньо пов`язані з впровадженням проекту в регіонах.
Микола Шамбір Заступник міністра соціальної політики
Міністерство соціальної політики України засвідчує високу якість консультативних послуг, які надавались керуючим партнером "Агентства стратегічних рішень Shi Strategies" Інною Шинкаренко в ході реалізації проекту "Рука допомоги". Координуючи реалізацію спілного соціального проекту Міністерства та Світового банку, пані Інна виявила видатні організаційні здібності, здатність швидко регувати на виклики та вміння співпрацювати як з представниками органів влади, так і зі складною аудиторією довготривалих безробітних.
Володимир Міненко Директор Харківської обласної служби зайнятості
Завдяки організованій Вами взаємодії усіх сторін реалізації проекту "Рука допомоги", маштабній комунікаційній кампанії, виник потужний соціальний запит на участь у проекті. Найкращим свідченням ефективності Вашої роботи є численні звернення від громадян, які бажають повернутися на ринок праці або розпочати підприємницьку діяльнsсть, що їх регулярно отримує служба зайнятості Харківщини.
Катерина Клавдієва Директор Полтавського обласного центру зайнятості
Ваша підтримка сприяла посиленню ролі служби зайнятості Полтавської області в якості надійного соціального партнера та посередника між потенційними робітниками та місцевим бізнесом. Окремо хочемо відзначити організований вами прес-тур для загальноукраїнських ЗМІ до учасників проекту "Рука допомоги" у Полтавській області, який сприяв залученню до пілотного проекту нових учасників, як з числа безробітних, так і роботодавців. Водночас проведені тренінги для працівників обласного центру зайнятості та його філій дозволили вивести на новий рівень співпрацю з діючими підприємствами, шукачами роботи та новоствореними підприємцями.
Олег Пругло Заступник голови Полтавської ОДА
Успішній реалізації в Полтавській області пілотного проекту «Рука допомоги» сприяла спільна і злагоджена робота консультантів, керівників і фахівців центрів зайнятості, управлінь соціального захисту населення. Хочемо відзначити важливу роль Інни Шинкаренко, яка на професійному рівні забезпечила координацію роботи по впровадженню пілотного проекту, оперативну підтримку і допомогу в його реалізації.
Макар Пасенюк Керуючий партнер ICU
Агентство стратегічних рішень під керівництвом Інни Шинкаренко є надійним партнером групи ICU у вибудові ефективних зв’язків з громадськістю. Спільно з Shi Strategies ICU успішно реалізувала безліч успішних комунікаційних проектів у сферах інвестиційно-банківських послуг, управління активами й торговельних операцій. Співпраця з агентством сприяла закріпленню позицій ICU як лідера фондового ринку України та допомогла групі успішно позиціонувати себе на міжнародній арені. Агентство довгий час працювало як зовнішній прес-офіс компанії, забезпечуючи повний спектр комунікаційної підтримки – організацію прес-подій, щоденну співпрацю з медіа та антикризовий PR.
Костянтин Стеценко Керуючий партнер ICU
Завдяки професійній роботі агентства ICU вийшла на новий рівень комунікації з медіа. Відчутно зріс відсоток цитування матеріалів ICU в профільних виданнях, а експерти нашої групи стали топ-спікерами у своїх напрямках. Агентство також зарекомендувало себе як незамінного помічника в антикризових комунікаціях. Швидка та системна реакція Інни Шинкаренко та PR-спеціалістів під її керівництвом не один раз допомогла уникнути потенційних репутаційних ризиків. Окремо хотілося б відзначити злагодженість роботи агентства та його уважність до строків виконання та якості роботи.
Катерина Рігг провідний менеджер з консультацій для малого бізнесу в Україні
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), департамент розвитку малого та середнього бізнесу засвідчує високу якість робіт та консультаційних послуг, які надавались Інною Шинкаренко та її командою, під час нашої співпраці в рамках проекту. За час нашої дворічної співпраці команда під керівництвом Інни Шинкаренко зарекомендувала себе як надійний та професійний партнер та зробила значний внесок у комунікаційний аспект розвитку програми ЄБРР щодо надання грантової підтримки для малого і середнього бізнесу та створення в Україні конкурентного ринку консалтингу. Розроблена і реалізована Пані Інною комунікаційна стратегія була ефективною і допомогла нам збільшити кількість заявок у рамках проекту та виконати амбітні плани щодо реалізації проектів.