Preloader

Зовнішні корпоративні комунікації

Зовнішні корпоративні комунікації

Компанії, які мають добре вибудувану і ефективно працюючу систему зовнішніх комунікацій, як правило, не відчувають проблем із залученням фінансування, отримують більше лояльних клієнтів, покупців і менше проблем з контролюючими органами.

Комунікації – засіб досягнення конкретних бізнес-цілей та інвестування в репутацію. Розробляючи і впроваджуючи програми корпоративних комунікацій, експерти ShiStrategies не тільки роблять бізнес чи бренд впізнаваними, але і привносять нові смисли в роботу організації, формують і захищають репутацію клієнтів.

Агентство ShiStrategies надає повний комплекс комунікаційних послуг, починаючи від розробки комунікаційної стратегії до щоденного її впровадження та аналізу. З усіма основними стейкхолдерами компанії (споживачі, постачальники, партнери, інвестори, органи влади і т.д.) ми вибудовуємо систему ефективних комунікацій, використовуючи різні канали. Це дозволяє донести до цільових аудиторій ключові цінності та переваги компанії, ускладнює спотворення фактів щодо її діяльності, інформаційні атаки проти бізнесу, формує довіру та сприяє збільшенню продажів.

Основні роботи:

  • Розробка і реалізація комунікаційної стратегії
  • Побудова системи комунікацій в організації
  • Прес-служба на аутсорсингу
  • Комунікаційний супровід проектів, заходів
Записатися