Preloader
Назад

Україні потрібні нові підприємці

Далі
27.06.2022

Сьогодні в Україні День підприємців. Україні потрібні десятки, сотні тисяч нових підприємців, яким потрібна Україна!

 

Тисячі власників середніх, малих і великих бізнесів зараз б’ються з ворогом на фронті, десятки тисяч – зберігають для України надію на післявоєнне відродження. Більше половини великих підприємств України лежить у руїнах або зупинили роботу. Звичайно, після перемоги світ допомагатиме нам відбудувати економіку, але цей процес займе багато часу. Тож основна надія – на сміливих, енергійних, підприємливих українців, які створять тисячі нових точок зростання.

 

Пишаємося, що маємо змогу потрохи наближати це майбутнє. Ми вже зробили пілотний проєкт «Рука допомоги», що перетворив на підприємців близько 250 безробітних. Деякі з них вижимають кількамільйонні доходи. Просто зараз разом із Світовим банком та Міністерством соціальної політики починаємо роботу над поновленням проєкту для вимушених переселенців, яких в країні вже близько десяти мільйонів. Не знаємо, скільки з них вирішать пов’язати свою долю з бізнесом, але ми хочемо надати їм для цього всі можливості. Як мінімум – стартовий капітал, всі необхідні консультації для початкового етапу та досвід тих, хто вже успішно йде цим шляхом. Віримо, що проєкт зацікавить міжнародних донорів та ми зможемо зробити його справді масштабним.

 

Україні потрібні десятки, сотні тисяч нових підприємців, яким потрібна Україна. Вони стануть основою нашої майбутньої потужної економіки!

 

Читайте також історію одного з таких підприємців – Андрій Снєжко.