Preloader
Назад

StandWithUkraine. У нас є майбутнє!

Далі
У нас є майбутнє доки знаходяться люди, здатні будувати його з нуля!

Зараз ми працюємо над масштабуванням проєкту «Рука допомоги» для створення тисяч малих бізнесів по всій країні. При цьому надихаємося сміливістю та енергійністю українців, які у супер важких умовах розвивають щось нове, дають роботу і надію на майбутнє людям, які втратили все. Один з них – Андрій Снєжко, – переселенець з Києва, який запустив цех з пошиття військового одягу на Тернопільщині.

 

Досвідчений бізнесмен Андрій Снєжко за підтримки місцевої влади організував виробництво на швейній фабриці, яка давно не працювала

 

У невеликому містечку Заліщики Тернопільської області, на зупинений колись швейній фабриці, сьогодні знову шиють одяг. Асортимент військовий, як того й вимагає ситуація в країні. Налагодив виробництво внутрішній переселенець Андрій Снєжко – киянин, підприємець з багаторічним досвідом.

 

– У приміщенні, яке останнім часом стояло зачиненим, залишилося обладнання, – розповідає Андрій. – Я за власні кошти докупив ще кілька десятків промислових машинок, набрав колектив швачок і майстрів. Тепер ми щодня виготовляємо кілька сотень штук військової форми та іншого спорядження. Працюємо на давальницькій сировині кількох крупних швейних виробників. Партію одягу та літніх головних уборів, пошитих за свій рахунок, безоплатно передали територіальній обороні та представникам громади. 

 

Найбільшою проблемою для досвідченого бізнесмена, який до війни взагалі не був знайомим зі швейною справою, виявилося знайти професійних швачок. Частина з них прийшли за направленням міського Центру зайнятості населення, у тому числі й внутрішньо переміщені особи. Наразі підприємець організував навчання для бажаючих освоїти швейну справу. А пошук спеціалістів триває, бо виробництво буде розширюватися. У планах керівника  – закупити додаткове обладнання й до кінця року збільшити об’єми виробництва вдвічі.

 

Підприємець потурбувався, щоб його працівників, які живуть у навколишніх населених пунктах, на роботу і з роботи возив транспорт за рахунок підприємства.

 

Андрій дуже вдячний за підтримку місцевій владі, особливо керівниці департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації Галині Воляник. Саме з її практичною допомогою було вирішено багато організаційних питань, включаючи налагодження комунікацій з головами територіальних громад. Завдяки цьому переселенець відкриває ще одне підприємство у смт. Товсте Чортківського району. Незабаром, уже цього місяця, там запрацює цех фасування олії. Є домовленість із адміністрацією міста Бучач цього ж району про відкриття ще одного виробничого підприємства.

 

– Я раджу своїм знайомим підприємцям, зокрема, з Миколаївщини, де наразі неспокійно, переносити свій виробничий бізнес на Тернопільщину, – говорить Андрій Снєжко. – Тут влада дійсно зацікавлена у розвитку різних виробництв і всіляко цьому сприяє. Деякі підприємці вже погодились на мою пропозицію.

 

До речі, Андрій Снєжко дуже багато робить і як благодійник. Разом з братом Дмитром створив Благодійний фонд «Добрий день, ми з України» та допомагає внутрішньо переміщеним особам, закуповує й передає дефіцитні ліки в лікарні, забезпечує людей одягом тощо.

 

 

Матеріал підготовлено Ганною Волковою.

Фото надане Андрієм Снєжком.