Preloader
Назад

Майбутнє у вишиванках

Далі
20.07.2019

Луцький ремонтний завод "Мотор" та бренд етнічного одягу Edelvika влаштували свято для дітей військових льотчиків легендарної 204-ої севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна.

 

204 бригада відома тим, що її особовий склад залишився вірними військовій присязі та українському народу в нелегкий період для України, а також участю у бойових діях на Сході. Після анексії Криму бригада була передислокована з севастопольського аеродрому «Бельбек» спочатку на Миколаївщину, а згодом – до Луцька, саме тут є необхідна інфраструктура для розміщення бойової авіації.

 

 

У Луцьку розпочалася тісна співпраця авіаторів з Луцьким ремонтним заводом "Мотор", державним підприємством авіаційної промисловості України, що входить до концерну "Укроборонпром" та є найбільшим у Східній Європі заводом з ремонту авіаційних двигунів.

 

Захід "Майбутнє у вишиванках" організувало агентство ShiStrategies у місці дислокації бригади. За словами партнера агентства Наталії Кононович, мета зустрічі – неформальне спілкування між керівниками, профспілкою заводу "Мотор" і військовими льотчиками, а також допомога дітям з Криму краще адаптуватися на Заході України. Під час дійства понад сто дітей військовослужбовців отримали у подарунок вишиванки – українське національне вбрання.

 

 

– Такі зустрічі, як сьогоднішня – це можливість для військових і представників заводу побачити і почути один одного, – розповідає директор ЛРЗ "Мотор" Володимир Маракулін. – Ми бачимо тих, для кого ремонтуємо двигуни, вони бачать тих, хто працює для того, щоб польоти і експлуатація літаків були бездоганними і безаварійними.

 

Перед родинами військових та робітників виступили також командир бригади полковник Ігор Кисельов, голова правління компанії "Едельвіка" Юрій Переходько та керівник профсоюзу заводу "Мотор" Юрій Сікачов.

 

– Цей захід стане приємною традицією. І діти, і військовослужбовці бригади із радістю реагують на те, що завод "Мотор" і партнери знову організовують зустріч. Нам запам’яталась зустріч на новорічні свята. Сьогодні свято більш чисельне і тепліше. Такі візити символізують відповідальне ставлення до військових не лише з боку представників державних підприємств Волині, а й приватних, – зазначив полковник Ігор Кисельов.

 

Джерело: Волинь, V24