Preloader
Назад

ShiStrategies: ростемо разом з вами

Далі
16.11.2020

Команда ShiStrategies – Інна Шинкаренко та Наталія Кононович – пройшли навчання за міжнародним стандартом якості ISO 20700:2017 (Керівництво по менеджмент-консалтингу) та атестовані Всесвітньою організацією CMC-Global (ICMCI) (https://www.iso20700.org/node/1132).

Цей прийнятий в світі професійний стандарт регламентує надання консалтингових послуг на основі кращих світових практик. Він є знаком високої якості консалтингового проекту.

 

Тепер наші партнери і клієнти отримали ще одне підтвердження, що проекти ShiStrategies відповідають найвищим світовим вимогам і виконуються відповідно до кращих міжнародних практик. Зокрема, реалізований нами пілотний проект Мінсоцполітики та Світового банку "Рука допомоги" не тільки став найуспішнішим в соціальній сфері України за багато років, але і визнаний одним з кращих в світі.

У минулому році ShiStrategies отримало найвищу в світі нагороду в галузі менеджмент-консалтингу – Constantinus Award від Всесвітньої організації CMC-Global (ICMCI). Ми стали першою і поки єдиною українською компанією, що отримала нагороду, іменовану консалтинговим Оскаром, а також звання "Національний чемпіон України". Цього року Міжнародний Фонд Габріеля Аль-Салема вручив нам нагороду "За видатні досягнення в консалтингу".

 

"Рука допомоги" пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який був реалізований в 2017-2019 роках за підтримки Світового банку. Мета проекту апробація ефективних механізмів повернення на ринок праці і залучення до підприємництва вимушених переселенців і членів малозабезпечених сімей, які довгий час жили за рахунок соцдопомоги.

"Рука допомоги" закладає основу для реформування всієї системи соціального забезпечення в Україні. Суть його полягає в зміні вектора з простої виплати грошей малозабезпеченим безробітним на мотивацію їх до праці і підприємництва, що допоможе повернути безробітних на ринок праці, а одержувачів соціальної допомоги до активного життя. Крім того, це підвищить ефективність використання бюджетних коштів.

 

Організацією, координацією і реалізацією проекту, його комунікаційним супроводом, а також навчанням задіяних в проекті співробітників державних структур, займалося Агентство стратегічних рішень ShiStrategies.

 

 

Досвід нашої команди говорить про те, що до успіху веде тільки постійна, щоденна робота. Ми продовжуємо розвиватися і досягати більшого разом з нашими партнерами і клієнтами, освоювати нові компетенції, щоб ви завжди досягали найкращих результатів в своєму бізнесі. А нагороди – тільки приємне доповнення.