Preloader
Назад

Constantinus Awards – вперше в Україні

Далі
17.10.2019

ShiStrategies представили Україну на міжнародній премії з управлінського консалтингу та везуть до Києва «срібло»!

 

 

Українське Агентство стратегічних рішень ShiStrategies отримало «срібло» на міжнародній премії для проектів з управління Constantinus International Awards 2019 за реалізацію пілотного соціального проекту «Рука допомоги». Нагородження відбулося 16 жовтня в рамках щорічної Конференції Міжнародної ради Інститутів консультантів з управління (ICMCI), що проходить в Нассау (Багами).

 

Таким чином ShiStrategies стали першою українською компанією, що отримала найвищу міжнародну нагороду в галузі.

 

«Золото» отримала китайська компанія Beijing Jingyi Wanjia Technology за проект з підвищення ефективності медичного обслуговування для госпіталю в Ґуйчжоу.

 

Всього було номіновано 8 компаній з 7 країн: України, Китаю, Сингапуру, Канади, Іспанії, Італії та Австрії, які представляли консалтингові проекти, що вирішували питання фінансів, диджиталізації, поведінкової економіки, сталого розвитку.

 

Міжнародна рада асоціацій управлінського консультування (ICMCI) заснувала Міжнародну премію Constantinus Awards з метою просування передового досвіду в сфері консалтингових послуг по всьому світу.

 

Основна мета запровадження нагороди – просування консалтингового сектору в цілому, а також окремих видатних консалтингових проектів не тільки в національному, а й у глобальному масштабі.