Preloader
Назад

У Києві обговорили проект закону

Далі
14.02.2019

Сьогодні у Києві вперше в широкому колі обговорили проект закону, який покликаний стимулювати довготривалих безробітних до працевлаштування та економічної активності.

 

 

Законопроект заснований на досвіді пілотного проекту "Рука допомоги", реалізацію якого координувало агентство ShiStrategies.

 

Проект сфокусований на одній групі – непрацюючих працездатних особах, які отримують державну соціальну допомогу для малозабезпечених сімей.

 

 

З одного боку, документ пропонує закріпити надання поворотної фінансової допомоги на започаткування власної справи в якості нової соціальної послуги, яку буде надавати держава.

 

З іншого – умови надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям будуть більш чіткими та жорсткими, а строк призначення такої допомоги зменшиться до чотирьох місяців.

 

 

 

Пропонується також посилити роль територіальної громади у супроводі та допомозі малозабезпеченим сім'ям.

 

В обговоренні законопроекту взяли представники міністерства соціальної політики України, консорціуму, керівники обласних центрів зайнятості та управлінь соціального захисту пілотних регіонів, представники пілотних територіальних громад та інші посадовці, які вже мають досвід роботи з новими механізмами.