Preloader
Назад

Можливість літати на землі

Далі
Організатор

Агентство ShiStrategies

Автор ідеї та керівник

Партнер агентства ShiStrategies Наталія Кононович

Партнери

Луцький ремонтний завод “Мотор”, бренд етнічного одягу “Едельвіка” та Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна

Про проект

Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна відома тим, що її особовий склад залишився вірним військовій присязі та українському народу в нелегкий період для України. Після анексії Криму бригада була передислокована з Севастопольського аеродрому Бельбек спочатку на Миколаївщину, а згодом – до Луцька.

 

У військових є потреби, які не передбачені жодним статутом. Це увага, чуйне ставлення та підтримка – речі дуже важливі для адаптації та соціалізації на новому місті.

 

Проект з міні-перевтілення жінок-військових є одним із елементів циклу заходів, спрямованого на підтримку та визнання величезного внеску службовців Севастопольської бригади у справу захисту повітряних рубежів України.

Мета проекту

Забрати учасниць із звичного для них середовища і дати можливість хоч день прожити іншим життям, таким звичним для цивільних і зовсім забутим представниками прекрасної статі у військовій формі.

Завдання
  • 1.Формування позитивного іміджу Збройних сил України та престижу військової служби.
  • 2.Можливість показати особистість та красу людей, які захищають Україну в небі та на землі.
  • 3.Зміна позиціонування жінок-військових у лавах Збройних силах України: поєднання мужності, краси, ніжності та професіоналізму.
  • 4.Підвищення морально-психологічного духу військовослужбовців Севастопольської бригади.
  • 5.Допомога у адаптації та соціалізації на новому місці проходження військової служби.
Дії
  • Розробка концепції різнопланових образів 12 жінок-військовослужбовців.
  • Підготовка історій учасниць проекту для позиціонування ролі жінок у Збройних силах України.
  • Підбір та дизайн локацій.
  • Проведення професійної фотосесії жінок-військовослужбовців у трьох різних іпостасях: звичному камуфляжі, несподіваних романтичних образах та у українському етнічному одягу.
Відгуки та враження учасниць

“Перша думка, коли дізналася про фотосесію – я вже не вмію ходити на підборах (посміхається). Насправді, приємно, коли за роботу беруться професіонали. Ми не звикли щоденно робити такий мейк-ап. Звісно, що стежимо за собою, але сьогодні можна було подивитися в дзеркало і сказати “Я себе люблю”.

 

 “Коли ти вже дорослий і звик частіше дарувати подарунки, то напередодні чарівних свят дуже приємно отримувати такі презенти! Спасибі всім, хто причетний до проекту перетворення брутальних жінок-військових в чарівних прекрасних леді! Спасибі людям, подібним урагану, який вривається в твоє життя, з приємними сюрпризами і перетворюють казку на дійсність”.

 

“До нас було стільки уваги, мов це жіноче свято! Ми не звикли до такого, це дуже приємно”.

 

“Хотілося б залишитися у Луцьку назавжди”.

 

Хто сказав, що Збройні Сили України – це лише злагодженість, строгість та бойова підготовка? Це наша міць та наше чисте небо!

 

Більш детальніше – у матеріалі “Волинь”