Preloader
Назад

Можливість літати на землі

Далі
Організатор

Агентство ShiStrategies

Автор ідеї та керівник

Партнер агентства ShiStrategies Наталія Кононович

Партнери

Луцький ремонтний завод “Мотор”, бренд етнічного одягу “Едельвіка” та 204-а Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна

Про проект

204-а Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна відома тим, що її особовий склад залишився вірним військовій присязі та українському народу в нелегкий період для України. Після анексії Криму бригада була передислокована з Севастопольського аеродрому Бельбек спочатку на Миколаївщину, а згодом – до Луцька.

 

У військових є потреби, які не передбачені жодним статутом. Це увага, чуйне ставлення та підтримка – речі дуже важливі для адаптації та соціалізації на новому місті.

 

Проект з міні-перевтілення жінок-військових є одним із елементів циклу заходів, спрямованого на підтримку та визнання величезного внеску службовців Севастопольської бригади у справу захисту повітряних рубежів України.

Мета проекту

Забрати учасниць із звичного для них середовища і дати можливість хоч день прожити іншим життям, таким звичним для цивільних і зовсім забутим представниками прекрасної статі у військовій формі.

Завдання
  • 1.Формування позитивного іміджу Збройних сил України та престижу військової служби.
  • 2.Можливість показати особистість та красу людей, які захищають Україну в небі та на землі.
  • 3.Зміна позиціонування жінок-військових у лавах Збройних силах України: поєднання мужності, краси, ніжності та професіоналізму.
  • 4.Підвищення морально-психологічного духу військовослужбовців 204-ї бригади.
  • 5.Допомога у адаптації та соціалізації на новому місці проходження військової служби.
Дії
  • Розробка концепції різнопланових образів 12 жінок-військовослужбовців.
  • Підготовка історій учасниць проекту для позиціонування ролі жінок у Збройних силах України.
  • Підбір та дизайн локацій.
  • Проведення професійної фотосесії жінок-військовослужбовців у трьох різних іпостасях: звичному камуфляжі, несподіваних романтичних образах та у українському етнічному одягу.
Відгуки та враження учасниць

“Перша думка, коли дізналася про фотосесію – я вже не вмію ходити на підборах (посміхається). Насправді, приємно, коли за роботу беруться професіонали. Ми не звикли щоденно робити такий мейк-ап. Звісно, що стежимо за собою, але сьогодні можна було подивитися в дзеркало і сказати “Я себе люблю”.

 

 “Коли ти вже дорослий і звик частіше дарувати подарунки, то напередодні чарівних свят дуже приємно отримувати такі презенти! Спасибі всім, хто причетний до проекту перетворення брутальних жінок-військових в чарівних прекрасних леді! Спасибі людям, подібним урагану, який вривається в твоє життя, з приємними сюрпризами і перетворюють казку на дійсність”.

 

“До нас було стільки уваги, мов це жіноче свято! Ми не звикли до такого, це дуже приємно”.

 

“Хотілося б залишитися у Луцьку назавжди”.

 

Хто сказав, що Збройні Сили України – це лише злагодженість, строгість та бойова підготовка? Це наша міць та наше чисте небо!

 

Більш детальніше – у матеріалі “Волинь”