Preloader
Назад

150-річчя від дня народження Лесі Українки

Далі
Організатор

Агентство ShiStrategies

Автор ідеї та керівник

Партнер агентства ShiStrategies Наталія Кононович

Партнери

Луцький ремонтний завод “Мотор”, бренд етнічного одягу “Едельвіка” та Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна

Про проект

Соціальний проект, присвячений 150-річчю від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки. Він покликаний сприяти розвитку внутрішнього туризму та популяризації національного культурного надбання, зокрема, музею-садиби родини Косачів у Новоград-Волинському, літературно-меморіального музею в Колодяжному тощо.

 

У проекті взяли участь родини службовців Севастопольської бригади та авіаремонтників заводу “Мотор”. Вони спробували себе в новій незвичній ролі – стали моделями, які уособлюють героїв видатної поетеси та письменниці, долучилися до духовного надбання.

 

Так з’явилися унікальні світлини, на яких відображені мужні захисники неба та авіаремонтники з родинами в етнічному вбранні.

 

Проект є одним із елементів циклу заходів, спрямованих на підтримку та визнання величезного внеску службовців Севастопольської бригади у справу захисту повітряних рубежів України, та налагодження їхньої взаємодії з авіаремонтниками ремонтного заводу “Мотор”, які працюють для потреб військової авіації.

Мета проекту

Популяризація об’єктів національної культурної спадщини та етнічного вбрання, сприяння кращій обізнаності громадян про знакові для родини Косачів і Лесі Українки місця та події.

Результати
  • 1.Привернуто увагу громадськості до спадку родини Косачів.
  • 2.Популяризація українського етнічного вбрання та культури серед населення
  • 3.Набуття популярності та зростання кількості відвідувань знакових місць, пов’язаних із творчістю Лесі Українки.
Відгуки та враження партнерів й учасників

 «Проект відкрив нові грані не тільки в учасників, але й у нас, партнерів та організаторів. Бо не ми обирали образи учасників, а вишиванки знаходили та змінювали їх. Це справжня магія перевтілення: погляд стає глибшим, постать вища та стрункіша, а чарівність множиться у десятки разів. Вишиванка окриляє та прикрашає не тільки тіло, але, в першу чергу, душу», – голова правління ПрАТ “Едельвіка” Юрій Переходько.

 

«Переконані, що цей проект допоможе привернути увагу до знакових місць, пов’язаних із видатною українкою, до того, у якому стані вони знаходяться. Ми хочемо, щоб туди їздили люди. Наша родина точно поїде знову. Там своя магія», – учасниця проекту Мирослава Зубенко.

 

Більш детальніше – у матеріалах  «Укрінформ» та Kyiv Post